Kolęda 30 styczeń – 4 luty

Poniedziałek 30 styczeń

Iwicka 36 ks. Dominik

Iwicka 36a ks. Proboszcz

Iwicka 38 ks. Rafał

Wtorek 31 styczeń

Iwicka 40 ks. Rafał

Iwicka 42 i 47 ks Proboszcz

Iwicka 49 ks. Radosław

Iwicka 53/55 ks. Dominik

Środa 1.02

Gagarina 10 i 12 ks. Rafał

Gagarina 10a, 18 i 20 ks. Radosław

Sielecka 67/69 i Gagarina 26 ks. Dominik

Czwartek 2.02

Nie ma kolędy. Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej

Piątek 3.02

Stępińska 45 ks. Radosław

Stępińska 47/49 ks. Dominik

Stępińska 48/58 ks. Rafał

Sobota 4.02

Iwicka 47b ks. Dominik

Iwicka 51 ks. Proboszcz

Sielecka 48 ks. Rafał

Sielecka 52 bl I i II ks. Radosław

Kolęda 23 – 28 styczeń

Poniedziałek 23 stycznia

Czerniakowska 42 m 1-63 ks. Dominik

m 66-118 ks. Proboszcz

m 124-152 ks. Rafał

Czerniakowska 46 po 19:00 ks. Rafał

Wtorek 24 stycznia

Czerniakowska 48 m 1-41 ks. Dominik

m 44-93 ks. Rafał

m 95-137 ks. Proboszcz

Nowosielecka 14a ks. Radosław

Środa 25 stycznia

Czerniakowska 50 m 1-53 ks. Dominik

m 55-98 ks. Rafał

m 103-140 ks. Radosław

Nowosielecka 16 i 18 ks. Proboszcz

Czwartek 26 stycznia

Czerniakowska 52 m 4-51 ks. Radosław

m 54-96 ks. Rafał

m 98-140 ks. Dominik

Nowosielecka 20 i 22 ks. Proboszcz

Piątek 27 stycznia

Czerniakowska 54 m 1-45 ks. Dominik

m 51-100 ks. Rafał

m 102-139 ks. Radosław

Nowosielecka 12 i 14 ks. Proboszcz

Sobota 28 stycznia

Czerniakowska 56 ks. Rafał

Hołówki ks. Proboszcz i ks. Radosław

Iwicka 47a ks. Dominik

Chrzest Pański

 

Niedziela Chrztu Pańskiego

8 stycznia 2017 r. 

  1. Kontynuujemy wizytę duszpasterską czyli kolędę. Odwiedziny rozpoczynamy od godz. 16:30 a w sobotę od godz. 10:00. Odwiedzamy tych wiernych, którzy figurują w naszej kartotece. Osoby nowe w naszej parafii oraz dotychczas nie przyjmujące kolędy prosimy o indywidualne zaproszenie bezpośrednio albo za pośrednictwem sąsiadów. Na kolędę przygotowujemy wodę święconą, krzyż,   świecę oraz kropidełko. Bardzo prosimy aby brak ofiary nie był powodem zamykania drzwi przed księdzem. W tym roku odwiedziny w blokach zaczynamy od ostatniego piętra.
  2. W czasie kolędy począwszy od 2 stycznia nie ma Mszy św. o godz. 17:30. W kancelarii księża będą obecni tylko w godzinach rannych.
  3. Dziś o godz. 16.00 Spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana Tajemnic, a o godz. 17.00 Msza św. w intencjach Żywego Różańca. W piątek 13.I po Mszy św. Różaniec Fatimski.
  4. W sobotę 14 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku w naszym kościele. Kolędowanie zostało przygotowane przez szkołę im Orła Białego. Wcześniej dzieci przygotowujące się do I Komunii św. odwiedzają kapłanów na plebanii jako kolędnicy.

Kolęda 16-21 styczeń

Kolęda 16 – 21 styczeń

Poniedziałek 16.01

Podchorążych 41 m 2-42 ks. Dominik

m 44-68 ks. Rafał

Wtorek 17.01

Podchorążych 47 ks. Radosław

Podchorążych 63/67, 69a, 71 ks. Dominik

Podchorążych 43/45, 47a ks. Rafał

Środa 18.01

Podchorążych 73 ks. Rafał

Podchorążych 79, 81, 85 ks. Dominik

Szwoleżerów 3, 5c

Czwartek 19.01

Szwoleżerów 7 ks. Dominik

Szwoleżerów 7a ks. Rafał

29 Listopada 10a, 12 ks. Radosław

Piątek 20.01

29 Listopada 14, 18a ks. Dominik

29 Listopada 16 ks. Radosław

29 Listopada 18 ks. Rafał

Sobota 21.01

29 Listopada 3, 3c ks. Rafał

29 Listopada 3d ks. Radosław

Gagarina 6, 8 ks. Dominik

Kolęda 9-13 styczeń

Poniedziałek 9 stycznia

Czerniakowska 127 m 1-56 ks. Proboszcz

m 59-135 ks. Rafał

m 142-207a ks. Dominik

Czerniakowska 141, 143, 143a, 145, 147 ks. Jan

Wtorek 10 stycznia

Czerniakowska 149 ks Rafał

Suligowskiego 17 ks. Rafał

Suligowskiego 3/5, 7, 9 ks. Radosław

Czerniakowska 155 m 4-36 ks. Proboszcz

m 37-68 ks. Dominik

Gagarina 2 ks. Jan

Środa 11 stycznia

Suligowskiego 11/15 m 1-23 ks. Radosław

m 26-60 ks. Jan

Czerska 21 i Lubkowska ks. Rafał

Łużycka 10 ks. Proboszcz

Łużycka 2 ks. Dominik

Czwartek 12 stycznia

Czerska 26/28 ks. Radosław

Łużycka 4 ks. Dominik

Podchorążych 4, 6, 8 ks. Rafał

Podchorążych 16 i 18 ks. Proboszcz

Podchorążych 15/19 ks. Jan

Piątek 13 stycznia

Podchorążych 22,23a,24,25,25a ks. Jan

Podchorążych 26 i 39 ks. Rafał

Podchorążych 27/29 ks. Radosław

Podchorążych 35 i 37 ks. Proboszcz

Podchorążych 39a ks. Domink

Boże Narodzenie

1. Serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Wezgaj za ofiarowanie choinek do kościoła, panu Konradowi Kowarzyk za żywienie dzieci po roratach i panom którzy dekorowali kościół pomagając siostrom.

2. Po świętach rozpoczynamy wizytę duszpasterską czyli kolędę. Odwiedziny rozpoczynamy od godz. 16:30 a w sobotę od godz. 10:00. Przyjęcie księdza po kolędzie jest jedną z form przynależności do Kościoła. Pan Jezus powiedział „Kto wami gardzi Mną gardzi.” Odwiedzamy tych wiernych, którzy figurują w naszej kartotece. Osoby nowe w naszej parafii oraz dotychczas nie przyjmujące kolędy prosimy o indywidualne zaproszenie bezpośrednio albo za pośrednictwem sąsiadów. Na kolędę przygotowujemy wodę święconą, krzyż, świecę oraz kropidełko. Bardzo prosimy aby brak ofiary nie był powodem zamykania drzwi przed księdzem. W tym roku odwiedziny w blokach zaczynamy od ostatniego piętra.

3. W czasie kolędy począwszy od 2 stycznia nie ma Mszy św. o godz. 17:30. W kancelarii księża będą obecni tylko w godzinach rannych.

Program kolędowy

 

Wtorek 27 grudnia – Zwierzyniecka 17 m 1-34 ks. Radosław

m 37- 65 Ks. Rafał

Sroda 28 grudnia – Zwierzyniecka 15 ks. Dominik i ks. Radosław

Czwartek 29 grudnia – Zwierzyniecka 13 ks. Domink i ks. Rafał

Piątek 30 grudnia – Zwierzyniecka 11 ks. Rafał i ks. Radosław

 

Poniedziałek 2 stycznia

Zwierzyniecka 9 m 1-24 ks. Proboszcz

Zwierzyniecka 7 ks. Proboszcz

Zwierzyniecka 9 m 26-65 ks. Jan

Zwierzyniecka 3 m 1-42 ks. Rafał

m 46-79 ks. Dominik

 

Wtorek 3 stycznia

Zwierzyniecka 1 m 2-35 ks. Proboszcz

Zwierzyniecka 1 m 39-77 ks. Radosław

Czerniakowska 36 m 1-56 ks. Dominik

m 58-98 ks. Rafał

m 100-139 ks. Jan

 

Środa 4 stycznia

Czerniakowska 36a m 2-41 ks. Rafał

m 43-79 ks. Proboszcz

Czerniakowska 38 m 1-35 ks. Dominik

m 36-85 ks. Jan

m 87-142 ks. Radosław

 

Czwartek 5 stycznia

Czerniakowska 38a m 1-43 ks. Radosław

m 46-78 Ks. Proboszcz

Czerniakowska 40 m 1-46 Ks. Jan

m 49-96 ks. Rafał

m 99-142 ks. Dominik

 

Sobota 7 stycznia

Czerniakowska 103/105 ks. Dominik

Czerniakowska 107 ks. Rafał

Czerniakowska 99/101 ks. Proboszcz po 13:00

Czerniakowska 95/97 ks. Proboszcz

Czerniakowska 131 i 139 ks. Jan

Wypominki roczne 2016/2017

Modlitwom naszego Kościoła polecamy dusze śp. zmarłych – Papieża Jana Pawła I, kardynałów: Aleksandra Kakowskiego, Augusta Hlonda, Stefana Wyszyńskiego, arcybiskupów i biskupów warszawskich, Kapłanów naszej Archidiecezji: Adama Tymienieckiego, Stanisława Laudy, Jana Sochala, Jana Twardowskiego, dusze wszystkich zmarłych kapłanów, zakonników i sióstr zakonnych. Módlmy się za wszystkich poległych w obronie Ojczyzny, szczególnie w Powstaniu Warszawskim, za pomordowanych w obozach koncentracyjnych i łagrach. Za Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich, za wszystkie ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.
 
Za zmarłych w tym roku: O. Jana Górę, Bogusława Kaczyńskiego, Mariana Kociniaka, Artura Górskiego, Zytę Gilowską, Bp Tadeusza Gocłowskiego, kard. Franciszka Macharskiego, Andrzeja Wajdę, Janinę Paradowską, Andrzeja Kopiczyńskiego.
 
Za zmarłych z rodziny Jaworskich: Janinę, Hipolita, Janinę, Wiktora, Sylwestra, Janinę, Wandę Kaszyńską, Zofię, Wiktora, Anielę Litwin, za wszystkich zmarłych z rodziny Jaworskich, Litwinów, Styków, Tomczyków, Frydrychów, za naszych Bliskich i Przyjaciół, za tych, którzy zginęli w wypadkach, za zmarłych bez sakramentów świętych, za dusze w czyśćcu cierpiące.
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Daniela, Jerzego, Tadeusza Jędrachowicz, Piotrusia Stępniewskiego, Zdzisława, Helenę Jankowskich, Danielę Przybysz, za dusze w czyśćcu cierpiące, Zdzisława Żmudę, Jadwigę, Stefanię, Marię, Władysława, Witka, Tadeusza, Sylwka, Stanisława z rodziny Pszczółków, za śp. Zmarłych z rodziny Mindakiewicz, Michała i Genowefę Kowalczyk, Teresę i Tadeusza Gronek, Helenę Sowińską Henryka Figla, Stefanię i Józefa Marczaków, Mariana Marczaka, Agnieszkę i Michała Kucharskich, Jana, Annę i Kazimierza, Leokadię i Józefa, Annę, Antoninę i Wincentego, Krystynę i Stanisława, Katarzynę i Michała, Ireneusza, Krystynę i Stanisława, Krystynę i Zbigniewa, Andrzeja, Ann i Zygmunta, Marię i Edmunda, Stanisławę i Andrzeja, Ryszarda i Mirosława, Elżbietę, Mariannę, Zygmunta i Franciszka Stradomskich, zmarłych z rodziny Gapińskich, Krystynę, Antoninę Kibildis, Cecylię, Franciszka, Zbigniewa Pietrzyków, s. Eleonorę i zmarłych z rodziny Kolatów, Helenę Gil, Mariannę Górską, Helenę Sierputowską, Annę Lebioda, Mieczysławę Barańską, Halinę Celińską, Reginę Barzan, Halinę Terlikowską, Danutę Widenka, Helenę Pawłowską, Janinę Bętkowską, Marię kowalik, Stanisława Adamczaka,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Stefana, Czesława Gajewskich, Stanisławę, Romana Widm, Antoniego i Józefę, Marysię i Edwarda, Hanię, Janka, Cześka, Stanisławę i Stanisława Rybawa, Czesława, Marię, Jana, Mariannę, Władysława, Klarę, Antoninę, Tadeusza, Romana, Barbarę Kowerdan, Jerzego Kowerdan, Feliksę Noskiewiczową, zmarłych z rodziny Sienkiewiczów i Kowerdanów, Karolinę, Stanisława, Emilię, Jana, Ireneusza Milewskich, Martę, Kazimierza Kopczyńskich, Karolinę, Wiesława Kucharskich, Pelagię, Antoniego Mróz, Sylwestra Ficek, Danutę, Stanisława gajdę, Władysława, Zbigniewa Krupińskich, Barbarę, Marię Piwko, Mieczysława, Władysławę, Juliana, Antoninę, Teresę, Barbarę, Zdzisława Mroczek, Józefę, Jakuba, Leszka, Eugeniusza, Mariannę Krawczyk, Zofię, Józefa Pestków, Aleksandra, Józefa, Andrzeja, Zygmunta, Jana, Wiktorię, Stanisława, Zdzisława, Franciszkę Mroczkowskich, Marię, Franciszka, Henryka Groń, Adama, Marię Różowicz, Antoninę, Marię Kazimierza, Stanisława, Andrzeja Szyszka, Annę, Ignacego, Jerzego Zakrzewskich, Alicję, Helenę, Janinę, Juliannę, Józefa, Lidę, Tadeusza, Wacława, Czesławę, Tadeusza Kosudarskich, Jadwigę, Władysława Szych, Teofilę, Jana, Józefa Kowalików, Feliksa Kaniewskiego, Czesławę i Stanisława Dyminskich, Aleksandrę, Henryka Węclewskich, Zofię i Wacława Żuchowskich, Zofię i Józefa Kaniewskich,
 

 
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Ryszarda Zielińskiego, Zofię i Edwarda Zielińskich, Mariannę Wutowicz, Julię i Stanisława Niedziela, Bronisławę, Romana Tarajda, Stanisławę, Władysława Affek, Ewę, Irenę, Zdzisława Latawiec, Mariannę, Józefa, Stefana, Ryszarda Trawińskich, Janinę i Bronisława Wrzesińskich, Mieczysława, Marka, Augustynę i Teofila Kłakowiczów, zmarłych z rodziny Bratuszewskich, Busłowiczów, Brzozowskich, Gawlickich, Hubertów, Sielickich, Jana Kukiełka, Tadeusza Kukiełka, Marię i Stanisława Godlewskich,Marię Kobierską, Piotra Skolasińskiego, Marię, Władysława, Józefa Sęczkowskich, Adama, Rudolfa, Grzegorza, Julię Kraus, Władysława i Annę Potrawskich, zmarłych z rodziny Potrawskich i Kaus, Małgorzatę Baraniecką, Stanisławę Rybaj, Teresę Borutę, Bolesława i Marię Łączyńskich, zmarłych z rodziny Łączyńskich, Ryszarda, zmarłych z rodziny Byszewskich, Podorskich, Rubnikowiczów, Jakoników, Rybaków, Annę Smołuchę, Konstantego Smołucha, Aleksandra Smołucha, Marię Lebryk, Józefa Lebryk, Teresą Urbaś, Kazimierza Dzierwę, Władysława i Stanisławę Dziekońskich, zmarłych z rodziny Dziekońskich i Banachów, Leszka i Daniela Juszczyk, Józefa i Annę Lisiak,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Mariannę, Stanisława, Jana, Mariannę, Romana, Janinę, Władysława, Józefa, Stanisławę, Mariannę, Feliksa Książek, Barbarę, Antoniego, Jana, Kazimierza, Celi8nę, Jadwigę, Jana z rodziny Banasiewicz, Franciszka, Mariannę, Józefa, Kazimierza, Wacława, Stanisława z rodziny Zapaśnik, Witolda, Jana, Stanisława, Adelę, Grażynę, Michała, Mariannę, Henryka, Florentynę, Józefa, Emilię, Tomasza, Mariannę, Adama, Julię, Zbigniewa, Tadeusza, Stefana, Zofię, Władysławę, za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Marię i Stanisława Kucharek oraz za ich sześcioro zmarłych dzieci i trzy synowe, Wandę i Edwarda Gawinowskich, Danutę Małych, zmarłych z rodziny Kucharków i Sejnów, Janinę, Jana, Halinę, Tadeusza, Mariana, Jadwigę, Teresę, Jerzego, Marię, Lilianę, Stanisławę, Stanisława, Zdzisława, Bogdana, Wincentego, Apolonię, Antoniego, Stefanię, Antoniego Wolanowskich, Janinę, Witolda, Krzysztofa Chomicz, Leokadię, Jakuba, Jadwigę, Tadeusza, Elżbietę Chomicz, Stefanię, Feliksa Kołodziejczyk, Natalię, Eugeniusza, Andrzeja Wolskich, Michała Klimpel, Jacka, Tomasza Kruszewskich, za dusze w czyśćcu cierpiące,
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Władysławę, Józefa, Jana, Mariannę z Korniluków, Jacka, Krzysztofa Kryńskich, Weronikę, Konstantego, Mieczysława Sacharczuków, Stefanię, Franciszka, Filomenę Mierzejewskich, Marię i Jerzego Stojowskich, Helenę, Kazimierza Rudnickich, Bronisława, Eleonorę, Józefa, Sabinę, Antoniego, Wiktorię, Barbarę, Helenę, Marię, Jana, Feliksa, Mikołaja, Aleksandra, Helenę, Reginę, Wojciecha, Janusza, Apolonię, Helenę, Ryszarda, Stanisława, Łukasza, Antoniego, Ignacego Kowalskich, Mieczysława Soszkę, Dominika Możdziżewskiego, Józefa Zięcik, Aleksandra, Joannę, Janinę, Edwarda, Lucjana i Filipa Pawlaków, Stanisława, Stanisławę, Wacława, Henrykę, Huberta, Barbarę, Adama, zmarłych z rodzin: Żmijewskich, Lubańskich, Skoczków, Jarosiewiczów, Zmudczyńskich, Bieńkowskich, krewnych, znajomych, sąsiadów, zmarłych kapłanów i zmarłe siostry z naszej parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące, Annę Materską, Leona Aręt, Daniela Rzepczyńskiego, Janusza Gołąbczyka, Józefę i Piotra Karcz, Stanisławę i Piotra Izdebskich, zmarłych z rodziny Kowalskich, Apolonię, Stanisława, Ryszarda, Łukasza, Ignacego, Helenę, Antoniego, zmarłych z rodziny Zięcików, Aleksandra, Józefa, Łudwika, Dominika Możdziżewskiego, Mieczysława Soszko,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Henryka, Marię, Stanisława Materskich, Jana, Marię Rybus, Adelę, Władysława Izdebskich, Martę Pruską, Ks. Stanisława Urbańskiego, Piotra Jaworskiego, Janinę, Marię, Edwarda Jędrusik, Adolfa Targa, Jana, Genowefę, Jana, Adolfinę, Stanisława, zmarłych z rodziny Rusaków, Michała Rupniewskiego, Wiktorię i Stanisława Kępińskich, Antoniego, Janinę, Andrzeja i Michalinę Gawrysiaków, Katarzynę i Tadeusza Zajezierskich, Antoninę i Tadeusza Kałuskich, Feliksę, Antoniego, Jana i Irenę Łysakowskich, Annę, Matyldę i Zbigniewa Bryczkowskich, zmarłych z rodziny Błazuckich, Marię, Karola, Jadwigę, Gertrudę, Jana, Henryka, zmarłych z rodziny Niemczyk, Rzepczyk, Bryłka, Gołombek, Niesłony, Marię, Roberta, Martę, Jerzego, zmarłych z rodzin Lippok, Glomb, Piotra Cygal, za zmarłych z rodziny Jurewiczów, Stogniew – Ułasewiczów, Lorenców, Tuzów, Olejów, Alotów, Rammo, Rode, Elżbietę i Hanię Hniedziewicz, Janinę i Olgę Kalbarczyk, Janinę Bogucką, Mariannę Wrzesińską, Henryka Drozdowskiego, Wacława Kalbarczyk, Alicję Kajzer, Roberta Weczerka, Wandę, Stefanię, Helenę, Janinę, Pelagię, Feliksa, Edmunda, Mieczysława,
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Teresę, Czesława, Lucynę, Daniela, Władysławę, Jana, Jasia, Ludwika, Janinę, Danutę, Annę, Adama, Józefę, Józefa, Zofię, Stanisława, Józefa, Włodzimierza, Henryka, Janinę, Halinę, Elżbietę, Zofię, Stanisławę, Krystynę, Bronisławę, Martę, Helenę, Sławka, Stanisława, Piotra, Stanisława, Grażynę, Mariannę, Mieczysława, Józefa, Henryka, Teresę, Mieczysława, dusze w czyśćcu cierpiące i dzieci pomordowane w łonie matek i za zmarłych tragicznie, Janinę, Jana, Tadeusza, Stanisława Dominiak, Stanisława, Halinę, Mariannę Wrona, Roberta, Irenę, Donata Sieruga, Albina, Eugenię, Lucynę, Gustawa, Mariannę, Krystynę, Barbarę, Jana, Stanisławę Rosołowskich, Piotra, Rozalię Harasim, Jerzego, Kazimierę Walaszek, Elżbietę, Stanisława Piskorz, Wandę Rejniak, za zmarłych z rodziny Rosołowskich i Szpakowskich, Stefana Kowalczyka, Anielę Perzyńską, Kazimierza Perzyńskiego, Lidię Mieloch, Annę Bzdęga, Mariannę Dorocińską, Jerzego Tarnowskiego, Kazimierę i Adama Tarnowskich, Stanisławę i Zdzisława Różyckich, Kazimierę i Józefa Szymańskich, Mateusza Gołębiewskiego,Mariannę, Józefa, Wiesława Bocian, Zofię, Mariana, Zdzisława, Marka Gołębiowskich,Halinę, Kazimierza, Eleonorę, Józefa Rogozińskich, Mariana Pieńko, Eufemię, Franciszka, Władysława Chojnackich, Barbarę Sałek, Stefana Olszowca, Krzysztofa Kuźmę,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Zenonę Wojciechowską, Piotra Szreniawskiego, Piotra Wojciechowskiego, Krystynę i Mariana Filipeckich, Stanisławę i Lucjana Cyran, Piotra Wałek, Waldemara Wilk, Zbigniewa, Helenę I Stefana Rogowieckich, Piotra Isańskiego, zmarłych z rodziny Rogowieckich i Kordalewskich, Zofię i Jana Sewera, Stanisława Farkowskiego, Sylwię i Józefa Donat, Teresą i Ferdynanda Sewera, Józefę i Franciszka Farkowskich, Genowefę i Józefa Kicior, Janinę Farkowską, Józefa Sewera, Hannę, Zofię i Józefa Rzuchowskich, Barbarę i Kazimierza Tomczak, Tadeusza, Zofię i Zygmunta Stokowskich, Danielę, Bogdana, Henryka, Mieczysławę, Kazimierza, Wiktorię, Zofię, Irenę, Antoninę, Krystynę, Antoniego, Władysławę, Mieczysława, Józefa, Annę, Józefę, Edmunda, Tomasza, Halinę, Marię, Stefana Czerniak, Bożenę Stachura, Stanisława, Mariannę, Stefana, Kazimierę, Edmunda, Jana Majchrzak, Józefę, Katarzynę Jasiczek, Helenę, Seweryna, Leszka, Andrzeja Foterek, Alojzego, Władysławę Grzeszczak, Helenę, Tadeusza Walendorskich, Franciszka, Helenę, Mikołajczak, Henryka Sałygę, Barbarę, Zdzisława, Jana Kardaś, Tadeusza, Władysławę, Zbigniewa Kotylak, Marię, Helenę, Józefa, Ignacego, Adama, Stanisława, Kamilę, Jana, Juliannę, Piotra, Annę, Antoniego Stanisława Szczuka, Wandę, Zdzisławę Górskie, Irenę, Mirosława Gołębskich, Jadwigę Richter, Witolda Męczkowskiego, Mariannę, Witolda Pieńkowskich, Wandę, Antoniego, Rafała, Krzysztofa Górskich,
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Janinę, Antoniego, Henryka, Władysława Strzelec, Wacława, Wincentego, Małgorzatę, Majcher, zmarłych z rodziny Strzelec i Majcher, zmarłych z rodziny Żółkowskich i Fornalskich, śp. Siostry Nazaretanki, ks. Wojobiuka, ks. Józefa Przybyło, ks. Tymienieckiego, ks. Marka Szumowskiego, ks. Feliksa Folejewskiego, ks. Gralaka, ks. Prymasa Tysiąclecia, ks. Prymasa Glempa, Aniele Niemirską, Marię Kiepurską, zmarłych z rodziny Flisowskich, Czarneckich, Andersów, Nowakowskich, Rucińskich, Stanisława, Bronisławę Urbanek, Józefa, Wiktorię, Genowefę, Stefanię, Tadeusza, Wacława, Krzysztofa Stafa, Zygmunta, Zofię Łomżyńskich, Henryka, Leszka Piotrowskich, Irenę Jarońską, Mieczysława Pręgowskiego, Marię, Jana Lipskich, Zofię, Franciszka, Henryka Murawskich, Annę, Stanisława Lipskich, Krystynę, Tadeusza Gawrychowskich, Irenę, Tadeusza Bielinskich, Janinę Zawadę, zmarłych z rodziny Murawskich, Lipskich, Tymieńskich, Uścińskich, Boguckich, Siennickich, Kazimierę, Tadeusza Taraszewskich, Marię Hoszwa, Stanisławę, Tadeusza Dzikowicz, Ryszarda Stańskiego, Marianne, Kazimierza Orzoł, Jana Kuzia, Jarosława Romaniuka, Mieczysława Zyrę, Teresę, Józefa, Krzysztofa, Rajmunda, Marcina Rotuskich, za zmarłych, o których nikt nie pamięta,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Stanisławę, Ryszarda Biernackich, Bronisławę Jackiewicz, Teresę Ziemską, Wiktorię, Aleksandra, Hannę Biernackich, Katarzynę, Ignacego Ziemskich, Mariana Kwiatkowskiego, Franciszkę, Kazimierza Banaś, Helenę, Stanisława Kwiatkowskich, Jadwigę, Stefana, Kazimierza, Henrykę, Krystynę, Jana, zmarłych z rodziny Kubisiaków, Walentynę, Franciszka, zmarłych z rodziny Wierzejskich, Stanisława Lehr, Waldemara Witkowskiego, Jerzego, Teresę, Iwonę, zmarłych z rodziny Stefańskich, Teresę, Ryszarda, zmarłych z rodziny Boruckich, Kazimierę, Andrzeja, Romualda, Michalinę, Janinę, Antoniego, Zofię, Walerię, Janinę, Jerzego, Romana Kwietniów, Apolonię, Jana Najdo, Józefę, Henrykę, Wawrzyńca, Jana Curyło, poległych, pomordowanych i zmarłych Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Mieczysława, Genowefę, Stanisława Karpińskich, Franciszka, Władysława, Annę Kozłowskich, zmarłych z rodziny Michnowskich, Ciszewskich, Prusińskich, Jana, Emilię Wójciak, Leokadię, Daniela Gnatowskich, Zofię i dziadków Ostrowskich, Marię Pońską, Stanisława Dolewskiego, Sławka, Romana Świętochowskich, Pelagię, Adama Wójciaków, Irenę, Stanisława Dąbrowskich, Janinę, Jana Krasiejków, zmarłych z rodziny Milęckich, Bratkiewiczów, Michałowskich, Majdów, Emilię, Edwarda Jędrzejczak, Wacława Cholewińskiego, zmarłych z rodziny Dałków, Józefę, Józefa, Władysławę, Stanisława, Teresę, Lecha, Jana, Barbarę, zmarłych z rodziny Kożuchowskich, Stanisławę, Stanisława, Wandę, Kazimierza, Bolesława, Zygmunta, Basię, Edmunda Sikorskiego, Jadwigę, Piotra Dobek, zmarłych z rodziny Kamińskich, Dobków, Walczaków, Władysławę Karpała, Tadeusza Wójcickiego,
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Władysława, Albinę, Jerzego Grendel, Aleksandra, Mariannę, Edwarda, Zygmunta, Teodora, Stanisławę Wyszyńskich, Annę, Jana Zajdler – Zborowskich, Elżbietę, Ryszarda, Jana Nawrockich, Teresę Gąsiorowską, Kazimierę, Czesława Graczyk, Jana Lisa, zmarłych z rodziny Graczyków, Adama Iwańskiego, Stefana, Genowefę Iwańskich, Stanisława, Józefę Woźniak, Władysława, Krystynę, Zbigniewa Kopka, Zofię, Andrzeja Tulejskich, Annę Wójcik, Stanisława Kutyłę oraz zmarłych z rodziny, Małgorzatę, Bronisława Borowskich, Jana, Genowefę Jaworskich, Zofię, Władysława Olejnik, Stanisławę, Stanisława, Bolesława Kosińskich, Czesławę, Czesława, Jana Wawrzyniak, zmarłych z rodziny Wiśniewskich, Irenę, Michała, Jana, Mirosława Olejnik, Leokadię Piotrowska, Andrzeja Janiszewskiego, Julię, Karolinę, Stanisława Wilk, Annę, Marcina, Franciszka Folda, Władysława Wąchalewskiego, Franciszka, Jana, Mariannę, Michała, Piotra, Józefa, Marię, Jana, Krystynę Biały, Jana, Marię, Jana, Stefanię, Władysława, Leokadię, Stanisława, Eugeniusza Wójcik, Stefana Stawiarz, Jana, Antoninę, Wiktora, Franciszka, zmarłych śp. 96 osób pod Smoleńskiem, zmarłych 10 lutego 1940 r., Sybiraków, zmarłych w Katyniu i na Wschodzie, zmarłych podczas II wojny światowej i po niej w Polsce, Andrzeja Grędzińskiego, Eleonorę, Mieczysława Cabaj, zmarłych z rodziny Grzędzińskich i Cabaj, Antoniego, Halinę Terlikowskich, Ewę, Stanisława Niebrzydowskich, Albinę, Jana Rozwadowskich, Teresę Oknińską, Stanisława Obrępalskiego, Zofię Kamińską, Tomasza, Stanisława, Władysławę, Czesława Terlikowskich,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Bernarda Antoniego, Stanisławę, Bernarda Komorowskich, Stefanię, Stanisława Bąk, Irenę, Halinę Zięciak, Bernarda Sobotę, Teresę, Leona Rozwadowskich, Lucjana Bejm, Piotra, Bronisławę, Tomasza, Mieczysława, Zdzisława, Henryka, Stefanię, zmarłych z rodziny Wierzbickich, Władysława, Helenę, Kazimierza, Andrzeja, Antoninę, Kacpra, Józefę, Antoniego, Walerię, Edwarda, Janinę, Lucjana Peryt, Stanisławę, Władysława, Zbigniewa Gawin, Czesława Olenderek, Stanisława Kowalskiego, Helenę Olszewską, Jana, Kazimierę, Zbigniewa, Ewę, Wacława, Franciszkę, Ewę, Wacława, Jana, Marylę, Ludwika, Zofię, Danutę Widenka, Marię Kozicką, Romana, Małgorzatę, Genowefę Skórskich, Czesławę, Józefa, Janusza, Adamczyk, zmarłych członków Legionu Maryi, Praksedę Protasiewicz, Jana, Rozalię Widenka, Jana, Janinę Litarowicz, Andrzeja Kohut, Iwana, Olgę Mazur, Marię- Magdalenę Sziltges, zmarłych z rodziny Widenka, Litarowicz, Życzyńskich, Stanisława Kostrzewę, Konrada Dąbrowskiego, ks. Józefa Przybyło, ks. Stefana Gralaka, Marię, Tomasza Cyran, Krystynę, Mariana Gorzelnk, Leokadię, Stanisława Karczewskich, Danutę Pawłowską, Irenę Życzyńską, zmarłych nauczycieli, ks. Bp. Franciszka Musiela, Mariannę, Halinę, Justynę, Stanisława, Tomasza, Leonarda Augustyniaków, Edwarda, Władysława, Władysławę Kobusińskich, Stanisława Osełkę, Helenę Stochłę, Zbigniewa Romaszko, Tadeusza Kot,
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Barbarę, Stefana Litwinowicz, Olgę Kołucką, Ryszarda, Jana, Zdzisława Kucharskich, Józefa, Bożenę Leszczyńskich, Zdzisławę, Aleksandrę, Annę, Józefa, Tomasza, Stanisława, Józefa, Czesława, Barbarę, Kazimierę, Bolesława, Janinę, Zygmunta Górskich, Józefę, Jana Piechna, Katarzynę Filipkowską, Edwarda Puchalskiego, za wszystkie dusze potrzebujące modlitwy, Wilę, Zbigniewa, Ryszarda Kazimierza Stagun, Józefa, Janinę Wieczorek, Feliksa Bożymek, Teresę Dachniewską, Elżbietę Stachowicz, Bożenę Żuławnik, zmarłych z rodziny Żuławnik, Marka Brodowskiego, Aleksandrę, Jerzego Hoppe, Józefę Sobolewską, Czesławę Wójcik z mężem, Tadeusza Wejhert, Stanisławę Nartowską, zmarłych z rodziny Szac, Stanisława, Marię, Barbarę, Włodzimierza, Łucję Stanisława, Medarda, Mieczysława Chądzyńskich, Zbigniewa Wilson, Adama Kontowt, Mirosława Chmielewskiego, Eugeniusza Anielak, Leokadię, Stefana Stępień, zmarłych z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące, Marianne, Jana Skoniecznych, Edwarda Kur, Genowefę, Tadeusza Witkowskich, Jana, Henryka, Marię, Konstantego, Jadwigę, Stefanię, Teresę, Reginę, Andrzeja, Stanisława, Marka, Bronisławę, Marię, Teodozję, Henrykę, Helenę, Danutę, Władysława, Marię, dusze w czyśćcu cierpiące, Irenę, Bogdana, Tadeusza, Aleksandrę, Władysławę, Wincentego, Władysława, Danielę, Mieczysława, Marcelego, Paulinę, Stanisława,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: z rodziny Mroczków, Filipowiczów, ks. Wilhelma, zmarłych z rodziny Smołuchów, Chrząszczów, Majewskich, Wrzosków, Ołtusków, Sawickich, dziadków i sąsiadów, i tych którzy potrzebują naszej modlitwy, Halinę, Eustachiusza Śniatowskich, Władysławę Smyk, dziadków Włosińskich, Krystynę, Jana Szymańskich, wszystkich zmarłych z rodziny, Antoniego Pawłowskiego, Wacławę Skowrońską, zmarłych z rodziny Skowrońskich, Pawłowskich, Mariana Staszewskiego, zmarłych z rodziny Staszewskich, Mariannę Domasiewicz, Stanisława, Helenę, Józefa Wieczorek, Annę, Adama Jana Miastkowskich, Zofie, Jana Kulma, Łucję, Bronisława, Barbarę, Jana Fetraś, zmarłych z rodziny Fetraś, Zielińskich, Kowalczyków, Stępniów, Piorun, Marię, Romana, Jana, Zdzisława, Elżbietę Szych, Kasię i Maciusia Szych, Stanisława, Apolonię Dębowiak, Paulinę, Wojciecha Szerszeń, Monikę Gużewską, Rafała Piątkiewicz, Henrykę, Dariusza Bednarczyk, Hannę Rudzińską-Niemiec, Katarzynę, Antoniego Drewniak, Zofię Czerna, Adama, Leokadię, Adama Czerkas, Jadwigę, Stefana Kuźlik, Ignacego, Zofię, Andrzeja, Jerzego Antonik, Edwarda, Stanisława, Halinę, Leokadię Czorkowskich, Józefa Moczulskiego, Danutę, Mariannę, Katarzynę, Mariusza, Henryka, Stefana, Jerzego Czystaw, Reginę, Stefana, Mariannę, Adama Leszczyńskich, Zofię Czarnecką, Marię Wlaź, Józefę, Bronisława Jeżowskich, Annę, s. Justynę,
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Jana, Agnieszkę, Antoniego, Bronisława, Bronisławę, Józefa, Tadeusza, Kazimierza, Zbigniewa, Halinę, Włodzimierza, Wojciecha, Mieczysława, Kazimierza, Tadeusza, Mariana, Danutę, Anielę, Kazimierza, Julię, Józefa, Antoniego, Andrzeja, Zygmunta, Kazimierza, Julię, Klemensa, Marię, Waldemara, Emilię, Jana, Magdalenę, Ludwika, Dominika Prokopowicz, Marię, Piotra Góraleczko, Lucynę Kłyszewskich, Marię, Leona, Urszulkę Gadzinowskich, Czesława, Ksawerego, Zygmunta Orłowskich, Jerzego, Rozalię, Władysława, Reginę Pietrzak, Witolda, Olgę Szawłowskich, zmarłych z rodziny Pietrzaków, Szawłowskich, Kościelaków, Jadwigę, Tadeusza, Marię Trela, Annę Pallasek-Trela, Halinę, Ryszarda Czubała, rodziców Jana, Bronisławę, Witolda, Mariannę, dziadków, zmarłych z rodziny, znajomych kapłanów, siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące, Teresę, Franciszka, Janinę, Kazimierza German, zmarłych z rodziny German, Napora, Lazarowicz, Newelicz, Iwanickich, Gruszka, Pelagię Czaplę, Romana, Natalię Baranowskich, Kazimierę, Stefana Lamińskich, Andrzeja, Marię, Andrzeja, Genowefę, Henryka,Stanisława, Stanisławę Woźny, Teodora, Janinę, Erwina, Alicję, Jacka, Edwarda, Genowefę, Romana, Andrzeja, Jolantę, Izabelę, Tadeusza, Helenę, Bernarda Wenta, Gretę, Leona Krefft, Bernarda, Tomasza, Karola, ks. Tadeusza, ks. Ryszarda, o. Jakuba, zmarłych z rodziny Bednarczyków, Falkowskich, Krefft, Weta, za dusze w czyśćcu cierpiące,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Helenę, Witolda, Władysława, Różę, Bronisława, Jadwigę, Józefa, zmarłych z rodziny Tanwiców, Wajdylaków, s. Kazimierę Kuc, s. Leoncję, s. Reginę, s. Monikę, s. Bożysławę Kowalczyk, s. Gwalbertę, s. baltazarę, wszystkie zmarłe Siostry Nazaretanki, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Władysławę, Józefa, Kazimierza Stanisławskich, Michalinę, Kazimierza, Stanisława, Józefa Sobczak, Józefę, Mariannę, Ignacego, Czesławę, Michała Kwasiaków, Władysława Skoraczewskiego, zmarłych z rodziny Depczyńskich, majów, Prasałów, Ostrowskich, Kobiałków, Jasińskich, Chrościckich, Kowalskich, Sackiewiczów, Janiszewskich, Krzysztofa Kułagowskiego, Jadwigę, Małgorzatę, Teresę, Franciszka Kowalskich, Janinę, Zofię, Wandę, Bogdana, Zbigniewa, Antoniego, Jankę Kotyl, Teresę, Stefana Kowalczyk, Aleksandrę, Zbigniewa Niebieszczańskich, Andrzeja Rehlis, Elżbietę Graczykowską, Kazimierza Siemińskiego, Alicję, Andrzeja, Ireneusza Dąbrowskich, Helenę, Feliksa, Andrzeja Zielińskich, Krystynę Lamowską, Stanisława Żurawskiego, Annę, Janusza Kościałkowskich, Bożenę, Leokadię, Antoniego, Romualda Pietrzak, Eleonorę, Mariana, Leonarda Kaczmarek, Ryszarda Kuklińskiego, Józefa Szaniawskiego, Kazimierza Deynę, Krystynę, Mieczysława Jurków, Józefa Ołdakowskiego, Halinę, Stefana, Barbarę, Aleksandra, Marię, Marka, Aleksandra, Jana, Wandę, Józefa Manczarskich, Wandę, Marcelego, Władysław, Sabinę, Ignacego, Marię, Anielę, Romana, Franciszka, Leona Majewskich, Wandę, Stanisława Bieńkuńskich, Wandę, Stanisława Tarnawskich, Marię, Tadeusza, Jacka Urbańskich, Bożenę, Ryszarda Komorowskich, Janinę, Wacława, Joannę Orzeszkowskich, Mariannę, Lucjana Krasowskich, Bogusławę, Stefana Franczaków, Hannę, Sławomira Jaszczenko, Annę Czajkowską, Irenę Kościałkowską, Halinę Gallus,
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych: Bolesławę, Mieczysława, Aleksandrę, Mieczysława, Annę, Pawła, Lidię, Rajmunda, Józefa, Tadeusza, Alfonsa, Bożenę, Witolda, Wiktora, Stefana, Irminę, Jadwigę, Cecylię, Helenę, Henryka, Zofię, Stanisława, Helenę, Bernarda, Wandę, Jadwigę, Helenę, Zenona, Dariusza, zmarłych z rodziny Ranachowskich, Lendzinów, Sauerów, Wiśniewskich, Wilkońskich, Rubisów, Żulpo, Maćkiewiczów, Mikołajewiczów, Elżbietę, Iwonę, Wojciecha Żyśko, Elżbietę, Wandę, Kazimierza Bienieckich, Małgorzatę Zaborowską, Urszulę Mazanowską, Grażynę Szołtun, Józefa, Eugeniusza, Sabinę, Zygmunta Mioduszewskich, Władysława Kozioła, Krystynę, Franciszka Czyżak, Aleksandra Jawora, Elżbietę Rutkowską, Barbarę, Helenę, s. Reginę, Romana, Natalię, Izabelę, Danutę, Mariana, Janinę, Zbigniewa, Barbarę, Romana Pisarskich, Kwirynę, Tadeusza, Zofię Sobańskich, Alinę, Leona Palarza, Władysława Karolaka, Leokadię, Tadeusza, Jadwigę, Aleksandra, Halinę, Mieczysława Górskich, Cecylię, Kazimierza, Janinę, Józefa, Zofię Sikorów, Apolinarego, Mariannę Rutkowskich, Antoninę, Józefa, Mariannę, Józefa, Kazimierza, Jadwigę, Eugeniusza, zmarłe Siostry Nazaretanki i dusze w czyśćcu cierpiące, Piotra Zawistowskiego, zmarłych z rodziny Zawistowskich, Osytków, Kowalczuków, Kasprzaków,
 
Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
 
Módlmy się za śp. zmarłych z rodziny Blitków – Henryka, Marię, Witolda, Zofię, Bronisławę, Jana, Natalię, Witolda, Bogusława, z rodziny Szawarów – Józefa, Anielę, Bronisławę, Jana, Władysława, Gabriela, Jana, Józefa, Katarzynę, Józefa, Helenę, Józefa Gawron, Władysławę, Stefana, Stanisława, Edmunda Nowaków, ks. Antoniego, Marka, Henryka, Edmunda, Janinę, Stanisława, Antoniego Gnacik, Bolesława Dróżdż, Tadeusza, Marię Trzpil, Zofię Staszczyk, zmarłych z rodziny Goławskich, Chojnackich, Sabatów, Góreckich,Pietrowskich, Dobrosów, Misztalów, Marciniaków, Wobrosów, Rósinowskich, Tyczyńskich, Kaźmierskich, Zetaków, Cichowlaków, Woszczyków, Lipińskich, Nowakowskich, zmarłych z rodziny Przyłuskich – Marię, Jana, Kazimierza, Irenę, Jędrzeja, Zbigniewa, Jana, Jadwigę, Bronisława, z rodziny Dąbskich – Irenę, Zofię, Tadeusza, zmarłych z rodziny Beszczyńskich, Kołpackich, Rutkowskich, Wiśniewskich, zmarłych sąsiadów i nauczycieli, ks. Henryka Błaszkiewicza, ks. Piotra Konieczkę, Ks. Bronisława Porzycha, ks. Franciszka Kaszubowskiego, Jana, Zdzisława, s. Feliksę, s. Jolantę,
 
Ojcze nasz…. Wieczny odpoczynek…
 
Maria Tober, Jolanta Sałacińska, Eugenia Bielik, Stanisław Kociszewski, Beata Sokół, Wiesław Jaworski, Zofia, Piotr, Franciszka, Zofia, Wojciech Tomasz Jaworscy, Bronisława, Szczepan, Wacław Witold, Franciszek i Monika Kałuscy, Antoninai Władysław Knaś, Ludwik i Stanisława Dyrda, Edward Kosek, Małgorzata Tomas Kłos, Genowefa, Cze4sław Onisk, Janina Buczyńska Zofia Gołębiewska, Helena i Jan Katana, Genowefa, Pelagia i Stanisław Włodarscy, Kazimiera Piotr Majewscy, Irena Antoni Trzaska, Jaswiga i Zdzisław RosińscyMaria, Stanisław Jerzy Janusz Wasiluk, Felicja Marian i Barbara Dąbrowscy, Gabriel, Kazimiera Zygmunt Garwolińscy, Henryka, Karol, Stanisława Tucholscy, Stanisława, Leszek, Mieczysław. Stanisława, Tadeusz, Jadwiga Podlascy, Mieczysław, Leokadia, Tadeusz, Anna Feliks, Florentyna Franciszka Pieńkowscy, Władysław, Franciszka, Mieczysław Słonimscy, Piotr, Józefa, Henryk Stochła, Andrzej Stępniak. Amelia, Jadwiga, Katarzyna, Weronika, Jan, Michał, Bronisław Haliccy, Waleria, Antoni, Andrzej Samojlik, Anna, Julian, Józef, Gertruda, Jan, Szczepan Szymańscy.
 
Zmarli z rodzin Gawęckich, Pawlaków i Strojków: Regina, Władysław, Czesław, Krystyna Stanisław, Barbara, Zbigniew, Janeczka, Elżbieta, Janina Jaworska i zm w r. Szkopów
 
 
 
Wieczny odpoczynek……….
 
 
 
Zmarli z rodzin Czubaków i Krzysztofików, Ryszard, Jan, Emilia Florczak, Helena Henryk Izydorek, Hanna Jarosław Łysejko, Szymon Belka, Grzegorz Zofia Beck, Zofia Wacław, Zygmunt Wojciech Ciężkowscy, Anna Rowińska, Kazimierz Wojciech Maria Korlak, Daniela Włodzimierz Kowalscy, Jadwiga Jan Pastuszka, Julia Michał Korczak, Marianna Stanisław Pastuszka, Eugenia, Leon Grzegorz Leszek, Elżbieta Ciastek, Władysława, Zbigniew, Janusz Homik, Józefa Jan Przybylscy, Urszula Kowalik Elżbieta Woch, Stanisława Marian Adamczak, Maciej Mordzonek, Wiesława Nowak
 

I Komunia św. 2016/2017

Kalendarz spotkań Rodziców i Dzieci w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentów pokuty i Eucharystii w parafii św. Stefana w roku szkolnym 2016/2017
 
Wrzesień
 
11.09. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i spotkanie w domu parafialnym przy ul. Nowosieleckiej
 
18.09. – uroczyste błogosławieństwo dzieci podczas Mszy św. o g. 11.30
 
Październik
 
9.10. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i spotkanie w domu parafialnym
 
18.10. – wtorek – wspólny Różaniec dzieci i rodziców w kościele ok. g. 18.30
 
Listopad
 
4.11. – piątek – dziecięce wypominki – nabożeństwo za zmarłych w kościele
 
13.11. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i spotkanie w domu parafialnym
 
Grudzień
 
11.12. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i spotkanie w domu parafialnym
 
14.12. – środa – g. 6.30 – Roraty dziecięce(po Mszy św. śniadanie dla dzieci na plebanii)
 
Styczeń
 
14.01.2017r. – Kolęda dzieci u kapłanów na plebanii, wspólne śpiewanie kolęd w kościele
 
15.01.2017r. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i spotkanie w domu parafialnym
 
Luty
 
2.02. –czwartek– ofiarowanie dziecka Panu Bogu
 
12. 02. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i spotkanie w domu parafialnym
 
Marzec
 
1.03. – Środa Popielcowa – g. 18.00 – dzieci składają swoje postanowienia wielkopostne
 
12.03. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i spotkanie w domu parafialnym
 
17.03. – piątek – nabożeństwo Drogi Krzyżowej
 
26.03.– niedziela – nabożeństwo Gorzkich Żali – g. 18.15
 
Kwiecień
 
9.04. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i spotkanie w domu parafialnym
 
13.04. – udział w liturgii Wielkiego Czwartku – g. 18.00
 
29.04. – sobota – egzamin (godziny będą podane)
 
30.04. – niedziela – Msza św. o g. 11.30 i ostanie spotkanie w domu parafialnym
 
Maj
 
13.05. 2017r. – sobota Nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń Chrztu św. i spowiedź
 
14.05.2017r. – niedziela – I Komunia św.
 
15 – 20.05.2017r. – Biały Tydzień – g. 18.00 – Msza św. i nabożeństwa majowe
 
 
Bardzo proszę o uczestniczenie w niedzielnych Mszach św. co tydzień w swoich parafiach oraz o obecność na spotkaniach w tutejszej parafii – św. Stefana, co stanowi warunek przystąpienia dziecka do I Komunii św. – s. Małgorzata