II Niedziela Wielkiego Postu 12 marca 2017 r.

1. W Wielkim Poście nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele w piątki o godz. 16.50 dla dzieci i o 18.30 dla osób pracujących. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.

2. W poniedziałek 13.III po Mszy  św. o godz. 18.00 odbędzie się Różaniec Fatimski

3. W ramach jałmużny wielkopostnej zachęcamy wszystkich do składania darów z artykułów żywnościowych trwałych oraz chemicznych dla ludzi najbardziej potrzebujących z naszej Parafii. Dary, które są wyrazem naszego miłosierdzia można składać w przygotowanym koszu przez cały okres Wielkiego Postu.

4.  Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę na Białoruś z okazji 450 Rocznicy męczeństwa św. Andrzeja Boboli w dniach 27.V – 3.VI.2017 r. Zapisy i informacje o programie w Zakrystii lub u ks. Rafała.

5. W 100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie odbędzie się w dniach 21.X – 25.X. 2017 parafialna pielgrzymka, której program obejmuje pobyt w FATIMIE, a także w innych miejscowościach. Informacja nt. pielgrzymki zamieszczona jest w gazetce parafialnej. Szczegółowy program pielgrzymki jest wyłożony w Zakrystii, a także dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Osoby zainteresowane mogą się wpisywać na listę wyłożoną w Zakrystii. Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy! Koszt 1890 zł i 260 Euro