V Niedziela Wielkiego Postu 2 kwietnia 2017 r.

V Niedziela Wielkiego Postu

2 kwietnia 2017 r. 

  1. Gościmy dziś w naszej parafii duet: Weronikę Sura – akordeon oraz Kamila Radzimowskiego – Duduk. Artyści zagrają po Mszy św. kilka utworów dziękczynnych poświęconych ,,Bogu Ojcu”. Przy głównym wyjściu z  kościoła  jest możliwość nabycia płyty CD. z utworami artystów.
  2. W poniedziałek o godz. 18 Msza św. w intencjach powierzanych Bogu przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej, a we wtorek o godz. 18 Msza św. Rocznicowa w int. Zmarłych polecanych w Wypominkach.
  3. W najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 18.00 Droga Krzyżowa ulicami parafii. Zapraszamy Grupy parafialne do Zakrystii po odbiór rozważań. Tego dnie nie ma Drogi Krzyżowej dla dzieci.
  4. Przy wejściu do Kościoła można nabyć wielkanocne świece caritas. Mały symboliczny ,,paschalik” obecny w domu ma przypominać o religijnym charakterze Świąt Wielkiej Nocy oraz o obecności Zmartwychwstałego Chrystusa w codziennym życiu rodzinnym. W niedzielę Palmową do Kościoła można przynieść ze sobą skarbonki miłosierdzia. Będzie można je złożyć w specjalnie przygotowanym dla nich koszu. Zachęcamy również do składania jałmużny wielkopostnej w postaci artykułów żywnościowych i chemicznych.
  5. W niedzielę 9 kwietnia 2017 r. o godz. 16.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie członków Żywego Różańca, a o godz 17.00 Msza św. o rozwój modlitwy różańcowej w naszej parafii.
  6. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę na Białoruś z okazji 450 Rocznicy męczeństwa św. Andrzeja Boboli w dniach 27.V – 3.VI.2017 r.   Oraz na Pielgrzymkę do Fatimy 21-25.X. 2017 r. Zapisy i informacje o programie w Zakrystii.
  7. W Zakrystii można nabyć kartki świąteczne, z których dochód jest przeznaczony na wystrój kościoła. Do skarbony można składać ofiary na kwiatu do Grobu Pańskiego.

 

v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} b\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);}