XXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

XXI Niedziela zwykła

27 sierpnia 2017 r.

 

  1. Witamy w naszej parafii nowego wikariusza, ks. Piotra Strakowskiego. Ks. Piotr przyjął święcenia kapłańskie w 2010 r., przybył do nas z parafii w Józefosławiu, gdzie był dekanalnym duszpasterzem dzieci i młodzieży. Życzymy ks. Piotrowi radości z posługi w naszej parafii i otoczmy Go naszą modlitwą.
  2. Kończą się wakacje, od piątku wraca śródroczny porządek nabożeństw – Msze św. w dni powszednie o 6.30, 8.00, 17.30 i 18.00, zaś w niedziele wraca Msza św. o godz. 17.00. Powraca też od piątku codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź rano i po południu od godz. 16.30.
  4. W I sobotę miesiąca Żywy Różaniec zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.00. Tego dnia księża udadzą się z posługą sakramentalną do Chorych. Prosimy o zgłaszanie tych osób w Zakrystii lub Kancelarii parafialnej.
  5. Ks. Rafał zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę z Legionem Maryi w piątek i sobotę 8-9 września br. Koszt pielgrzymki z dwoma obiadami i noclegiem ok. 130 zł. Zgłoszenia w zakrystii oraz w Legionie Maryi, w poniedziałki w godz. 18-19:30 w domu parafialnym.