Ogłoszenia niedziela 17 września

1. Rozpoczynamy od października przygotowanie do bierzmowania dla kolejnego rocznika młodzieży. Zapisy kandydatów z III kl. gimnazjum z naszej parafii w kancelarii do końca września.

2. Zapraszamy na wspólne wyjście do kina na film „Fatima-ostatnia tajemnica” w najbliższy wtorek 19 września. Zbiórka o godz. 9.30 przed kościołem.

3. Siostry nazaretanki serdecznie zapraszają na czwartkowe Wieczory Uwielbienia w naszym Kościele. Najbliższe takie spotkanie modlitewne odbędzie się 28 września o godz. 19:30. Młodzież chętną do śpiewania i grania podczas Uwielbień zapraszamy na próbę w poniedziałek 18.09. na godz. 19:30 do Szkoły Sióstr – wejście przez portiernię internacką. Szczegóły na plakacie przed Kościołem.”

4. Spotkanie informacyjne dla osób wyjeżdżających do Fatimy odbędzie się 28 września o godz. 19:00 w domu parafialnym. Można będzie wtedy wpłacić drugą ratę tj. 990 zł.

5. Wielka modlitwa zaplanowana jest na 07.10.2017, w Święto Matki Bożej Różańcowej w 100. rocznicę Objawień Fatimskich. Tego dnia udamy się na granice Polski i będziemy modlić się na różańcu. Spotykamy się w naszym kościele na Mszy św. o godz. 9:00 a następnie wyjeżdżamy na granicę z Bałorusią do Niemirowa w diec. Drohiczyńskiej. Mamy do dyspozycji komfortowy autokar z toaletą. Koszt 40 zł.

6. W poniedziałek, 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki, a 21 września obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

7. W zakrystii są już dostępne kalendarze na przyszły rok. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na wystrój kościoła.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.