Niedziela 24 września ogłoszenia

1.         Dziś po Mszy św. przeprowadzana jest zbiórka do puszek z przeznaczeniem na remont zniszczonej w pożarze zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim.

2.         Siostry nazaretanki serdecznie zapraszają na czwartkowy Wieczór Uwielbienia w naszym Kościele 28 września o godz. 19:30. Młodzież chętną do śpiewania i grania podczas Uwielbień zapraszamy na próbę scholi w poniedziałek 25.09. na godz. 19:30 oraz w czwartek przed Uwielbieniem na godz. 18:30 do Szkoły Sióstr – wejście przez portiernię internacką.

3.         Rozpoczynamy od października przygotowanie do bierzmowania dla kolejnego rocznika młodzieży. Zapisy kandydatów z III kl. gimnazjum z naszej parafii w kancelarii do końca września.

4.         W sobotę, 07.10.2017 udamy się na granice Polski, aby modlić się na różańcu. Spotykamy się w naszym kościele na Mszy św. o godz. 9:00 a następnie wyjeżdżamy do Niemirowa. Przyjmujemy zapisy na drugi autokar. Koszt 40 zł.

5.         Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. W dni powszednie po Mszy ś. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy o godz. 17.00. Zapraszamy grupy parafialne do zgłaszania się do prowadzenia rozważań w poszczególne dni. 

6. Spotkanie informacyjne dla osób wyjeżdżających do Fatimy odbędzie się 28 września o godz. 19:00 w domu parafialnym. Można będzie wtedy wpłacić drugą ratę tj. 990 zł.

7. W zakrystii są już dostępne kalendarze na przyszły rok. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na wystrój kościoła.