Ogłoszenia, 18.11.2018

  1. Trwa nowenna przed świętem bł. Franciszki Siedliskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do piątku podczas Mszy Św. o godz. 18.00 a w sobotę o 8.00. Intencje można składać przed obrazem Błogosławionej. W niedzielę 25 listopada, w dniu jej liturgicznego wspomnienia siostry nazaretanki zapraszają na Mszę Świętą o godz. 15.30, która będzie sprawowana we wszystkich powierzanych w nowennie intencjach. Po Mszy Świętej tradycyjne spotkanie i poczęstunek w zakonnym refektarzu.
  2. Zapraszamy na modlitwę adoracyjną prowadzoną przez Siostry Nazaretanki w naszym Kościele w najbliższy czwartek 22 listopada o godz. 19:30. Niech nie zabraknie serc trwających wspólnie przy Jezusie Eucharystycznym. 
  3. W Zakrystii można nabyć kalendarze i kartki świąteczne. Dochód przeznaczony jest na wystrój kościoła.
  4. Dziś przed Kościołem zbiórka do puszek dla ludzi potrzebujących i ubogich z naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać!
  5. We wtorek 4 grudnia na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież przyjmie sakrament bierzmowania w naszym kościele. Polecajmy ich w modlitwie. Próba dla kandydatów do bierzmowania w środę 28 listopada o godz. 18.45 w kościele. 
  6. Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych organizują „Bożonarodzeniową Loterię Fantową”. Dochód z loterii zostanie przekazany na wyjazd wakacyjny dla dzieci. Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu FANTÓW NA LOTERIĘ. Mogą to być np. gadżety firmowe, książki, bajki, gry planszowe, puzzle, artykuły papiernicze, maskotki, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria sportowe i tym podobne  rzeczy, które ucieszą uczestników loterii. Fanty zbieramy w zakrystii do 20 grudnia 2018 roku.