Ogłoszenia, 02 grudnia 2018

 1. W czasie Adwentu zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. We wtorki szczególnie zapraszamy dzieci, a w środy młodzież.
 2. Przez okres Adwentu trwa zbiórka żywności dla osób potrzebujących z naszej Parafii. Zachęcamy, by otworzyć swoje serce na wzajemną pomoc. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć świece Caritas. Zebrane pieniądze będą przeznaczone m.in. na letni wypoczynek dzieci z ubogich rodzin. Także przed Kościołem jest zbiórka do puszek na seminarium duchowne, natomiast w przyszłym tygodniu będą zbierane ofiary na Kościół na Wschodzie.
 3. W poniedziałek 3 grudnia o godz. 18.00 Msza św. w intencjach powierzanych Bogu przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.
 4. We wtorek 4 grudnia o godz. 18.00 ks. bp. Michał Janocha udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Módlmy się o pomnożenie w nich wiary. Na Mszy będzie też intencja za Zmarłych polecanych w Wypominkach. 
 5. W środę o 19.00 spotkanie dla nowych kandydatów do bierzmowania.
 6. W przyszłą niedzielę 9 grudnia o godz. 16.00 spotkanie Kół Żywego Różańca w domu parafialnym, a o godz. 17.00 Msza św. w intencjach Żywego Różańca.
 7. Dnia 7 grudnia pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 16.30.
 8. W sobotę 8 grudnia obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dodatkowa Msza św. w godzinie łaski o godz. 12.00.
 9. Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych organizują „Bożonarodzeniową Loterię Fantową”. Dochód z loterii zostanie przekazany na wyjazd wakacyjny dla dzieci. Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu FANTÓW NA LOTERIĘ, które ucieszą uczestników loterii. Fanty zbieramy w zakrystii do 20 grudnia br.
 10. Organizujemy pielgrzymkę autokarową na Białoruś w terminie od 23 do 27 lipca 2019 r. Koszt 1530 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
 11. W Zakrystii można nabyć kalendarze i kartki świąteczne. Dochód przeznaczony jest na wystrój kościoła.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.