Intencje Mszy św.

PONIEDZIAŁEK 5 IV

7.00      + Witolda LAZAROWICZA i  + Alinę IWANICKĄ

8.30     Dziękczynna w 13 rocz chrztu św Aleksandra (m)

10.00   + Józefa PRZYCHODZEŃ (greg 3)

11.30    + Hipolita SULEJA (greg 3)

13.00    + Ryszarda KOPIEJEK i zm z Rodziny

17.00    O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jolanty

19.00    + Teresę NOSOWICZ (greg 3)

WTOREK 6 IV

6.30      + Teresę NOSOWICZ (greg 4)

 8.00    + Hipolita SULEJA (greg 4)

8.00     + Józefa PRZYCHODZEŃ (greg 4)

17.30    + Andrzeja KIRKORA w 40 rocz śm

17.30    + Joannę i Antoniego ŚLEBIODA w rocz śm

18.30    ROCZNICOWA- za wszystkich zmarłych powierzonych modlitwom naszego kościoła:

•             + Lecha – Andrzeja WARZEC w miesiąc po śmierci

•             + Zygmunta RECHNIO miesiąc po śmierci

•             + Stanisława (m) BEDNAREK

•             + Joannę CHOCHEL

ŚRODA 7 IV

6.30      + Teresę NOSOWICZ (greg 5 )

8.00     + Hipolita SULEJA (greg 5)

8.00     + Józefa PRZYCHODZEŃ ( greg 5)

12.00    MSZA ŚW. POGRZEBOWA: + Maria SOWA

17.30    ++ Barbarę i Jerzego KOWERDAN oraz ++ z rodziny SIENKIEWICZÓW i KOWERDANÓW

17.30    + Helenę w 9 rocz i ++ z rodziny JEZIERSKICH i LEWOSZKO

18.30    Intencja zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

•             W intencji Panu Bogu wiadomej

CZWARTEK 8 IV

6.30      + Stanisławę Krupińską

8.00     + Hipolita SULEJA (greg 6)

11.00    MSZA ŚW. POGRZEBOWA: + Jerzy GAJ

17.30    ++ Franciszkę, Barbarę, Mieczysława i Stanisława

17.30    + Teresę NOSOWICZ (greg 6)

18.30    + Marię WIEJACZ w 2 rocz śm o pokój duszy

18.30    + Józefa PRZYCHODZEŃ (greg 6)     

PIĄTEK 9 IV

6.30      + Witolda LAZAROWICZA i Alinę IWANICKĄ

8.00     W intencji Panu Bogu wiadomej

17.30    + Teresę NOSOWICZ (greg 7)

17.30    + Zygmunta RECHNIO w miesiąc po śmierci

18.30    + Hipolita SULEJA (greg 7)

18.30    + Józefa PRZYCHODZEŃ (greg 7)

SOBOTA 10 IV

6.30      O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Danuty

8.00     W intencji wynagradzającej za zniewagi i bluźnierstwa skierowane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi

8.00 + Cecylię KOZAK w 6 rocz. śm.

17.30    ++ Leokadię i Franciszka BANIAKÓW

17.30    + Teresę NOSOWICZ (greg 8)

18.30    + Hipolita SULEJA (greg 8)

18.30    + Józefa (m) PRZYCHODZEŃ (greg 8)

NIEDZIELA  11 IV – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7.00      + Piotra RZEPCZYKA i potrzebne łaski dla Julii i Weroniki

8.30     + Dariusza JĘDRZEJKIEWICZA w 6 rocz śm (ministrant i lektor)

10.00   + Józefa PRZYCHODZEŃ (greg 9)

10.00   + Teresę NOSOWICZ (greg 9)

11.30    + Franciszka KOZŁOWSKIEGO, jego rodziców: Annę i Władysława oraz Mieczysława i Genowefę KARPIŃSKICH oraz Stanisławę i Antoniego

13.00    O Boże błogosławieństwo dla Nowogrodzian i potrzebne łaski dla ich rodzin

15.00    KŻR

17.00    + Hipolita SULEJA (greg 9)

19.00    + Andrzeja SZYMANOWSKIEGO