OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela Zwykła ,, A” 28.06.2026r.

1. Jutro obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o następcy Św. Piotra, Leonie XIV. Taca jutrzejszego dnia będzie przeznaczona na ,,Daninę św. Piotra‘’.
Msze św. w naszej parafii będą odprawiane o godz. 6.30, 8.00 i 18.00.

2. Od 1 lipca, czyli najbliższej środy, do 31 sierpnia w naszej parafii będzie obowiązywał wakacyjny porządek liturgii, tzn. w dni powszednie Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00, a w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.
W niedziele wprowadzamy godzinną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do godz. 19.00. Nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu w dni powszednie.
Zapraszamy na różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w środy po Mszy św. o godz. 18.00.
W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 Godzina Święta, czyli czas modlitwy za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej, a szczególnie za Siostry Nazaretanki, z których dwie 8 sierpnia w naszej parafii złożą Śluby Wieczyste.

3. W tym tygodniu przypada :
– 1-wszy czwartek miesiąca – po Mszy św. o godz.18.00 Godzina Święta;
– 1- wszy piątek miesiąca – spowiedź rano podczas Mszy św. o godz. 7.00 i popołudniu od godz. 17.15. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
– 1-wsza sobota miesiąca- o godz. 7.00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo różańcowe.

4. Z racji na pierwszy piątek i sobotę miesiąca kancelaria parafialna jest nieczynna.

5. Taca z ubiegłej niedzieli na inwestycje w naszej parafii wyniosła 4664 zł.

6. Bóg zapłać, za każdą składaną ofiarę na cele parafialne, zarówno na tacę, ofiaromat i wpłat bezpośrednio na konto parafialne. Niech Bóg wynagrodzi Wam, Waszą hojność i troskę o dobro naszej świątyni.
7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej w kiosku parafialnym. Można również nabyć gazetkę parafialną na końcu kościoła za ławkami i w kiosku parafialnym.
8. Wszystkim Jubilatom, Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga, obfitości Jego darów w codziennym życiu, oraz opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów.
9. Tym, którzy udają się na urlopy przypominamy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie oraz życzymy dobrego odpoczynku.
10. Pomódlmy się teraz za zmarłych z naszych rodzin, parafian, dobrodziejów naszej świątyni i klasztoru, oraz księży i siostry nazaretanki, którzy pełnili posługę w naszej parafii.
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE…….